11 novembre 2014
Майстер-клас для вихователів м. Києва
Центр Української Культури та Мистецтва завжди активно підтримує освітян, проводячи численні спільні заходи.
11 листопада 2014 року відбувся майстер-клас із виготовлення янгола з кукурудзяного листя для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Дарницького р-ну м. Києва.
Місцем проведення обрали чарівний заклад із професійними та дуже привітними співробітниками та керівництвом – дошкільний навчальний заклад № 634 Дарницького району.
У майстер-класі взяли участь 54 вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів Дарницького району. Усі вони із захопленням слухали майстриню та викладача Анну Часовських, яка розповідала багато цікавинок про вироби наших предків, які створювались для захисту родини та помешкання.
За давніми українськими традиціями, жодна оселя не обходилася без сакральних оберегів, створених власноруч. Адже саме така річ, створена із природних матеріалів, приправлена любов’ю та теплотою майстерних рук, і слугувала захистом від усілякого лиха.
Уважно стежачи за кожним рухом майстрині, досвідчені вихователі скидалися на малечу, яка щось захоплено майструє на уроці творчості й праці. Процес виготовлення янгола із кукурудзяного листя захопив абсолютно усіх присутніх, кожен намагався зробити свого янгола своїм, особливим.
Після майстер-класу до майстрині лунало безліч запитань від зацікавлених вихователів. Вони дякували за таку оригінальну науку та ділились приємними спогадами про те, як минулого року, в приміщенні Центру Української Культури та Мистецтва, вони вчилися створювати ляльки-мотанки, а після цього не лише навчали малят створювати мотанки, а й організували свою виставку таких неповторних і самобутніх оберегів українського народу, яку представники Центру уважно оглянули та були вражені майстерністю учасників виставки.
До слова, вихователі Дарницького району надзвичайно пишаються своїми роботами, дякують за набуті вміння і повідомляють, що, навчаючись самі, потім вони можуть більш досконало прищеплювати любов до рідної землі та практичні навички своїм маленьким вихованцям. А, як відомо, все найкраще треба прищеплювати ще з дитинства !