Про центр

Керівництво

Світлана Долеско – відома громадська діячка, майстриня, засновник та генеральний Директор Центру Української Культури та Мистецтва, що став міцним осередком української культури.

Успішно поєднавши кар’єру, родину та щиру любов до України, Світлана Долеско втілила в життя низку соціально-мистецьких проектів, що стали надзвичайно актуальними в новому, прогресивному українському суспільстві. Серед них Школа Жіночих Рукоділь та галерея традиційного українського мистецтва світового рівня, про яку довгі роки мріяли всі, кому небайдужа доля нашого національного культурно-мистецького скарбу.

читати далі

Вітання

Подяки

Звернення

Наша команда

Ми – молода, дружна, цілеспрямована команда однодумців. Наша діяльність в Центрі Української Культури та Мистецтва є відповідальною місією і стилем життя водночас! Ми різні, але ми однакові у своєму бажанні змінити життя на краще. І нам це вдається, повірте.

читати далі

Історія створення

Створений у 2005 році родиною Анатолія і Світлани Долеско, Центр Української Культури та Мистецтва, майже за 10 довгих років став тим міцним осередком української культури, про який вже давно мріяли всі, кому небайдужа доля нашого національного культурно-мистецького скарбу.

читати далі

Напрямки діяльності

Основною метою діяльності є залучення молодого покоління до різних видів декоративно-прикладного мистецтва, поновлення традицій які існували в нашій культурі вже багато тисячоліть, але зараз зникають разом з майстрами. Відродити звичаї та обряди, які тисячоліттями існували в Україні. А також відновити та зберегти техніку й культуру вишивання, ткацтва, розпису та інших видів декоративно-прикладного мистецтва.

читати далі

Книга відгуків

читати далі