Публікації

НАЙГОЛОВНІШЕ

Мистецьке свято «Жінки роду Шкрібляків»
Подія тривала з 1 по 3 липня 2016 року, в легендарному селі Яворів, що на Івано-Франківщині.
«Культурний простір Донеччини. Людмила Огнєва: Українське вишиття»
8 червня розпочала роботу ретроспективна виставка Людмили Огнєвої.

останні статті та інтерв'ю

Вікторія Драган та Наталія Зайцева

Підтримка рідних завжди є важливою. Особливо, коли вони не лише допомагають морально, а ще й займаються тією ж справою, що й ви! Тоді захоплення стає сімейним, вам не страшні жодні перешкоди. Адже ви знаєте, що подолаєте їх разом.
детальніше

Юлія Басецька

Кожна людина має улюблене захоплення, в якому втілює свою фантазію. Тому ми й прагнемо якнайшвидше взяти до рук пензлик, ручку, голку, спиці чи гачок.
детальніше

Елізабет Санчес

У таку холодну пору року, як осінь чи зима, так хочеться хоч трохи більше тепла. Зігрітись нам допомагають в’язані речі. Це так щиро і затишно!
детальніше

Юлія Копанішина-Отепко

Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища. Хатня робота завжди лежала на її плечах. Зараз дуже активно розвивається рух фемінізму – жінки прагнуть бути нарівні з чоловіками.
детальніше

Іванка Шандрук

Творчі люди роблять наш світ прекраснішим, добрішим та яскравішим. Завдяки незвичайним ідеям та мистецтву ми можемо забути про буденність та завжди радіти життю.
детальніше

Дарія Гоцман

Коли ми чуємо слово «в’язання», то воно асоціюється в нас із бабусиними шапками, шарфами, рукавичками та шкарпетками. Але зараз багато майстринь доводять, що за допомогою цього виду рукоділля можна створити не лише одяг, а й стильні аксесуари та елементи інтер’єру.
детальніше

Олена Усик

Іноді так хочеться створити для себе щось таке, чого немає ні в кого! Зробити щось неповторне, оригінальне… Можливо, річ, зроблена власноручно не буде ідеальною, проте вона буде твоєю. Саме тому вона підніматиме настрій не лише тобі, а й оточуючим.
детальніше

Юлія Тулуп

Життя плинне. Люди постійно кудись поспішають. За чимось біжать, щось хочуть наздогнати, але все ніяк не виходить. Усі люди різні, але однаково заклопотані.
детальніше

Юлія Васильєва

Бажання бути в мистецтві не такими, як всі, підштовхує людей до створення більших або менших речей, ніж зазвичай.
детальніше

Галина Романюк

Фотографія – це здатність побачити живі емоції, красу і унікальність кожної людини. Усі моменти нашого життя неповторні. Тому так хочеться залишити їх у пам’яті та поділитися з близькими та друзями.
детальніше

ФОТО-ВИДЕО