Статті

Яскраві спогади із Всеукраїнського фестивалю "Калина об Різдві"

20-06-2013

Автор: Світлана Долеско

"Калина об Різдві" - унікальне фольклорне дійство, яке відбулось в Києві 8 червня 2013 року, на території славнозвісної "Мамаєвої слободи". Організатори фестивалю - кафедра фольклористики КНУ імені Тараса Шевченко, Центр Української Культури та Мистецтва та Центр народознавства «Козак Мамай».

JPEG - 72.8 kb

За словами Світлани Долеско, Генерального директора Центру Української Культури та Мистецтва, цьогорічне дійство вразило гостей численними заходами, які відбувались в багатьох куточках «Мамаєвої слободи» водночас, отож, сумно не було нікому!
«Калина об Різдві» зібрала 19 фольклорних колективів з 9 областей України, що представили на сцені регіональні зразки дитячих ігор, танцю та співів. Зокрема, до Києва завітали гості з Волинської, Вінницької, Донецької, Івано-Франківської, Полтавської, Чернівецької, Черкаської та Хмельницької областей. Усі вони розважали гостей та одне одного з обідньої пори аж до вечора.
До речі, дрес-кодом фестивалю була передбачена наявність етно-елементів в одязі. І надзвичайно приємно, що переважна більшість гостей цього правила дотрималась!

JPEG - 116.7 kb

Хтось розташовувався просто на принесених заздалегідь підстилках просто на траві, хтось займав «vip»-місця на возах, хтось сидів на дерев’яних колодах, хтось просто стояв, дітвора (а іноді і дорослі) по-черзі відволікалась на катання на гойдалці обіч сцени. Коли ж хтось йшов прогулятися територією слободи чи поласувати козацьким кулішем, борщем, медовухою чи іншими традиційними стравами і напоями, то міг згодом повернутися, а його місце тимчасово займали інші шанувальники народної традиції.

JPEG - 106.6 kb

З повагою, Ольга Музиченко
Більш фотографій Ви можете переглянути на нашій сторінці у соціальні мережі...

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?