Статті

Максиміліан Волошин і Тарас Шевченко

12-03-2013

Автор: Світлана Долеско

В рамках підготовки святкування 200-ліття Т.Шевченка і програми святкування 100-ліття Дому М.О.Волошина в Коктебелі 5 березня 2013 року в Києві у Національному музеї Тараса Шевченка відкриється виставка акварелей «Максиміліан Волошин і Тарас Шевченко».

Їх об’єднує пейзаж: мовчазні пустелі і степи, спокійне море і величні гори. Давнє бажання науковців двох музеїв представити акварелі обох художників на одній виставці – нарешті здійснилося. Тепер поціновувачі творчості Шевченка і Волошина зможуть наживо побачити і впевнитись у певній схожості їх художніх образів.
Вперше за історію існування Дому-музею М.О.Волошина і Національного музею Тараса Шевченка одночасно у межах одного виставкового залу експонуватимуться близько 70 оригінальних акварелей митців.

Виставка триватиме до 31 березня в Національному музеї Тараса Шевченка (бул. Шевченка, 12) з 10.00 до 18.00, крім понеділка.
Вартість вхідного квитка – 15 грн (зі збереженням системи пільгових категорій музею).

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?