Статті

«Саша Прахова. Зима, свято»

22-01-2013

Автор: Світлана Долеско

Із 22 грудня до 3 лютого 2012 року у Національному художньому музеї України, в рамках Всеукраїнської програми «Живе мистецтво» відбувся виставковий проект «Саша Прахова. Зима, свято».

Потрапивши на виставку, можна дізнатися чимало цікавого про цю відому, талановиту та яскраву особистість, художницю – продовжувачку роду, що став київською легендою – Олександру Прахову. Познайомившись з її творчими роботами, які наповнені безмежною любовью до своєї родини, а також душевністю і теплом, розумієш, наскількі тонка та непередбачувана натура цієї жінки, наскількі вона оригинальна, обдарована, смілива та енергійна.
Цей проект спланований так, щоб на нього прийшли подивитися люди різного віку, але отримали максимум задоволення – всі, що завітали. Для цього відбуваються дитячі свята й вечірні програми для дорослих.
Зайшовши до зали, відразу відчуваєш теплу загадкову атмосферу, починають навіюються власні роздуми та спогади передчуття неминучої по справжньому дитячоі радості, святкоих сподівань, здійснення мрій та задумів, натхнення на прекрасне. Саме на це надихає художниця своїми роботами.
Також великою мірою на враження споглядача відіграє атмосфера, що панує у самому музеї: це привітні працівники, які із великим задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання, новітні технічні прилади, які знаходяться у багатьох залах музею, вдале вирішення щодо розташування картин у залах, корисні стенди, які несуть інформацію про того чи іншого митця , а також стенди з проханнями та пропозиціями в фойє музею. Цікавим є те, що у залі цього музею знаходиться Книга пам’яті художниці Олександри Прахової, яку може передивитися кожен відвідувач, за власним бажанням.

Текст: Широбукова Анна, Студентка ІІІ курсу КНУКіМ
Фото: Плиско Олексій, Центр Української Культури та Мистецтва

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?