Статті

Виставка художниці Наталі Курій-Максимів «Етномандри»

26-07-2012

Автор: Світлана Долеско

Виставка «Етномандри», як і її авторка Наталя Курій-Максимів, стовідсотково відповідає своїй назві – вона розпочала свій шлях на початку 2012 року зі Львова і 26 липня того ж року вже доїхала й до Києві, й тривала аж цілісінький місяць!

На виставці була представлена барвиста експозиція живопису на склі. Мандрують не тільки картини, але й сама майстриня – знайомиться з традиціями та звичаями різних куточків нашої країни для відображення їх у своїх творах.
Живопис на склі – витончена і, водночас, дуже складна техніка. Скло, за своєю природою, матеріал холодний. Але, не зважаючи на це, картини овіяні теплотою та добрими спогадами. Вони переповнені духом сімейної гармонії, яка черпає свою міць в українських національних традиціях. У роботах художниця намагається відобразити колорит життя народу, його побут та звичаї. Багато робіт присвячено сім’ї, як першооснові, на якій тримається уся українська культура.
Також багато робіт пов’язано зі святковою та весільною обрядовістю. Зокрема, важливе місце посідають роботи великодньої, різдвяної тематики, адже неможливо уявити собі український народ без свята Великодня та Різдва. Казково-святкові картини Наталі привертають увагу своїми світлими мотивами, янгольськими посмішками та автентичними сюжетами.
Незважаючи на те, що виставка відбулась у так званий «мертвий мистецький сезон», вона була більш ніж успішною, і дуже багато відвідувачів побачили позитивні роботи Наталі, а деякі роботи навіть поселились в приватних колекціях наших відвідувачів.
Книга відгуків...
Переглянути виставку...

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?