Статті

Фестиваль «Етноколо на Подолі»

02-03-2012

Автор: Світлана Долеско

2 березня 2012 року в спеціалізованій школі №17 Подільського району м. Києва відбувся фестиваль «Етноколо на Подолі», головна мета якого – підвищення інтересу дітей та їх батьків до самобутньої національної культури, виховання школярів як носіїв та творців національної української культури.

Адже ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день в переважній більшості українських родин виховання дітей відбувається на неналежному рівні. Тому школа, як провідна ланка в системі духовно-морального виховання повинна допомогти батькам у вихованні діток.

JPEG - 436.6 kb

У «Етноколі на Подолі» взяли участь педагогічний колектив школи №17, школярі та їхні родини, а також запрошені гості – всього близько 700 чоловік.
Організаторами фестивалю виступили вчителі та фонд «Відкрита політика». Активну участь в проведенні фестивалю взяли директор школи Ковальова Галина Аркадієвна, заступник директора Онищенко Антоніна Яківна, вчитель української мови Старченко Людмила Дмитрівна, вчитель математики Данилюк Оксана Олександрівна, вчитель української мови Чікіна Оксана Володимирівна, вихователь групи продовженого дня Новохацька Ніна Василівна.

Колектив Центру Української Культури та Мистецтва, який вже давно потоваришував зі школою №17, не міг не долучитись до «Етнокола на Подолі», адже цей фестиваль є вагомою подією на ниві відродження українських звичаїв та традиції!

Ольга Музиченко виступила із вітальним словом, вручила подяку за активну співпрацю та популяризацію найкращих традицій української культури та педагогіки. Ольга Мальцева навчила діток робити барвистих весняних зайчиків, а Олексій Плиско зафіксував на фото найяскравіші моменти фестивалю.

Від кількості майстер-класів (а їх було більше 30) в учнів розбігались очі, адже тут і дерев’яна іграшка, і вузлова лялька, і витинанка, і писанка, і глиняна іграшка та багато-багато іншого. А скільки було танців та пісень! Від величезної кількості вишиванок, українських мелодій, весняних посмішок, серце сповнювалось натхненням та радістю.

JPEG - 410.7 kb
JPEG - 301.2 kb

Фестиваль «Етноколо на Подолі» став справжнім теплим промінчиком поміж сірих заклопотаних буднів, і кожен його учасник відчув себе справжнім українцем!

Центр Української Культури та Мистецтва щиро дякує вчителям за таку прекрасну ініціативу, за небайдужість до майбутнього нашої держави. Такий фестиваль – яскравий приклад для наслідування для інших навчальних закладів! Ми готові сприяти в реалізації таких проектів, адже лише об’єднавшись, ми відродимо та збагатимо нашу рідну культуру.

З пропозиціями стосовно співпраці, спільної реалізації проектів – звертайтесь до Ольги Музиченко, адміністратора Центру Української Культури та Мистецтва, за телефоном 097-98-22-783

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?