Афіша

«Ґердани – Історичний огляд прикрас в Україні»

27-03-2017

Автор: Лукашук Марія

Збірка-презентація Марії Рипан (м. Торонто, Канада)
31 березня, 16:00-18:00

Марія Рипан – відома мисткиня жіночих прикрас із бісеру, інструктор по їх виготовленню, автор та інтернаціональний видавець друкованих книг-інструкцій, а також навчальних програм і брендових матеріалів із бісероплетіння, в яких навчає, як крок за кроком зробити самим вибрані зразки.
Дослідниця українського народного мистецтва. Багатий зібраний матеріал висвітлює в культурно-мистецьких установах, музеях, товариствах, професійних спілках і в культурних центрах Канади, США та України. Проживає в м. Торонто (Канада).

https://www.facebook.com/RypanDesigns

http://www.rypandesigns.com/

http://rypandesigns.blogspot.com/

Ця презентація – це мандрівка по етнографічних регіонах України. У кожному куточку України здавна існують різноманітні стилі прикрас: силянки, венеціанські коралі (писані пацьорки), дукачі, монети, салби, зґарди, кризи і ґердани. Ви побачите, як українські жінки створюють щось прекрасне з матеріалів, вишуканих і таких, що є під рукою.

Презентація була представлена в Чикаґо 17 березня 2017 року на події «Гердан – намисто перемоги» на честь др. Уляни Супрун. У ній було показано багато жіночих прикрас, виготовлених мисткинями сьогодення, базованих на основі традиційних прикрас.
Через показ прозірок різних технік та ідей дизайнером Марією Рипан Ви дізнаєтесь про походження різних стилів і традицій.

Місце проведення: будинок Центру Української Культури та Мистецтва
Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа» (вихід в сторону вулиць Верхній та Нижній Вал).

Участь у заході є безкоштовною. Запис – обов’язковий,
за тел. (044) 425-12-66, 097-98-22-783 (Ольга Музиченко).

JPEG - 205.5 kb
Марія Рипан
Марія Рипан
JPEG - 547.9 kb
Збірка-презентація Марії Рипан «Ґердани – Історичний огляд прикрас в Україні», 31 березня 2017 р.
Збірка-презентація Марії Рипан «Ґердани – Історичний огляд прикрас в Україні», 31 березня 2017 р.

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?