27 octobre 2016
Юлія Басецька
Кожна людина має улюблене захоплення, в якому втілює свою фантазію. Тому ми й прагнемо якнайшвидше взяти до рук пензлик, ручку, голку, спиці чи гачок.
Юлія Басецька не може уявити своє життя без в’язання. Вона насолоджується м’якістю пряжі і одразу бачить в ній уже готовий виріб. Рукоділля для майстрині – справа її життя, вона планує й надалі розвиватись у цьому напрямку та ніколи не зупинятись на досягнутому.
Прийти до в’язання Юлії допомогла мама, яка навчила її тримати спиці та створювати з них речі, наповнені теплом лагідних рук. Також ненька дала поштовх майстрині вже в підлітковому віці навчитись плести гачком. Той, хто знає майстриню, обов’язково розуміє, що Юлія та в’язання – це одне ціле та розділити їх неможливо. А все тому, що для неї процес перетворення пряжі на виріб – це справжнє мистецтво.
- Майстер : Юлія Басецька. Фото з експозиції Всеукраїнської виставки в’язання « Тепла осінь » 2016
- Майстер : Юлія Басецька. Фото з експозиції Всеукраїнської виставки в’язання « Тепла осінь » 2016
Усі вироби Юлії – особливі. У кожен вкладена емоція, тепло й затишок. Як же без цього ? Адже майстриня переважно займається створенням текстилю для дитячих кімнат. А ми знаємо, що наші малята завжди все відчувають. Тому, щоб вони пізнавали світ лише в гарному настрої, ми маємо дарувати їм максимум любові.
Щоб створити щось особливе для діток, майстриня працює 6 днів на тиждень. Спочатку виникає ідея, потім підбирається пряжа та створюється робота, яка є втіленням фантазії Юлії. Сам процес в’язання, зазвичай, припадає на ніч. Але це не стоїть на заваді творчості, тому що цей час належить виключно майстрині, вона може спокійно займатись тим, до чого лежить душа. Як правило, це справа кропітка, процес в’язання не обходиться без корегувань. Але кінцевий результат дає розуміння того, що варто займатись цим захопленням і надалі.
Майстриня взяла участь у Всеукраїнській виставці в’язання « Тепла осінь ». Зізнається, що не боялась, хоч хвилювання й було. Але воно швидко зникло в день відкриття виставки. Участь у проекті стала для Юлії важливим мистецьким досвідом.