Новини

Найголовніше

Відкриття виставки «Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву»

Виставка, присвячена науковій та мистецькій діяльності Ірини Свйонтек, відомої дослідниці вишивки, відкрилась 18 травня в Центрі Української Культури та Мистецтва.
детальніше

Виставка «Чисте мистецтво» у Мистецькому Арсеналі

Це – виставка-розповідь про «наївних» митців і їхнє мистецтво, доповнена їхніми працями, створеними на «концептуальній» межі з сучасним, авангардним, народним мистецтвом.
детальніше

Відкриття виставки «Таємниці фараонів»

3 травня у Музеї гетьманства відбулось відкриття виставки «Таємниці фараонів».
детальніше

Карнавал талантів «Випускник-2017»

25 квітня в аудиторії Інституту міжнародних відносин НАУ відбулось започаткування нової традиції серед студентів-журналістів НАУ – проведення Карнавалу талантів «Випускник-2017».
детальніше

30-річчя Українського Фонду Культури

24 квітня у Київському міському Будинку Вчителя відбувся урочистий концерт з нагоди 30-річного ювілею Українського Фонду Культури.
детальніше

Відкриття виставки «Багатослів’я мовчазних речей»

21 квітня відбулось відкриття виставки «Багатослів’я мовчазних речей», на якій були представлені твори видатних українських майстрів натюрморту.
детальніше

Конференція «Сучасні проблеми музейної та пам’яткоохоронної діяльності»

12 квітня у Київському національному університеті культури і мистецтв відбулась наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених. Світлана Долеско взяла участь в пленарному засіданні конференції з доповіддю...
детальніше

Концерт «Весняні мелодії»

Організатор: Студія дитячого розвитку «Dolce Musica». 10 квітня у Центрі Української Культури та Мистецтва відбувся концерт маленьких музикантів «Весняні мелодії».
детальніше

«Сонячний Великдень-2017» Відкриття виставки

8 квітня у Центрі Української Культури та Мистецтва відбулось відкриття виставки «Сонячний Великдень-2017».
детальніше

Презентація «Ґердани – Історичний огляд прикрас в Україні»

31 березня відбулась збірка-презентація Марії Рипан (м. Торонто, Канада). У ній було показано багато жіночих прикрас, виготовлених мисткинями сьогодення, базованих на основі традиційних...
детальніше

Новини