Команда

Наша команда

05-12-2012

Автор: Світлана Долеско

Ми – молода, дружна, цілеспрямована команда однодумців. Наша діяльність в Центрі Української Культури та Мистецтва є відповідальною місією і стилем життя водночас! Ми різні, але ми однакові у своєму бажанні змінити життя на краще. І нам це вдається, повірте.

Із дня в день, ми згуртовано ведемо активну діяльність зі збереження Душі нашої Держави – української культури. Заради досягнення цієї Цілі ми пліч-о-пліч виконуємо різну роботу - відповідальну та надзвичайно цікаву.

Ми не відступаємо, а йдемо вперед, ми будуємо навіть тоді, коли все руйнується, ми віримо в те, що все найкраще – в наших руках. Кожен день ми поспішаємо зробити якомога більше добрих справ. І ми щиро вдячні всім тим, хто нас підтримує, допомагає – тим, хто колись нам повірив і не помилився!

Ми не просто колектив – ми велика творча сім’я, де кожен може досягти індивідуальної самореалізації, розкрити свій талант, стати успішним, бо наш секрет – це наша колективна робота!!! А наш затишний Дім – будинок Центру Української Культури та Мистецтва, завжди чекає на вас, наші дорогі відвідувачі. Ваші посмішки, натхнення та щасливі очі – це наше Щастя!

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?