Школа женских рукоделий

Про школу

05-12-2012

Автор: Світлана Долеско

Один з найважливіших кроків до успіху – це, безумовно навчання.
З дитинства ми чомусь вчимось: ходити, говорити, читати, писати…, а ставши дорослими ми навчились це одному: майстерно відлунювати від отримання нових знань! Дорослі люди придумали багато різних причин та виправдань такій поведінці, та чи правильно це?
Багато хто скаже: «нема часу»: робота, сім’я, різні турботи… Ми пропонуємо Вам звільнитись від ставлення до навчання, як до того, що ми робимо тоді, коли на це є вільний час. Навчання – робить наше життя більш комфортним: чи то знання іноземних мов, чи правила дорожнього руху чи навички рукоділля.

В нашій «Школе женских рукоделий» Ви знайдете для себе різні курси, семінари, а для тих, хто бажає підвищити майстерність та збільшити коло творчого спілкування нас є прекрасні майстер-класи та творчі зустрічі.

JPEG - 89.3 kb

Ми пропонуємо Вам заглибитись в прекрасний, творчий світ!
«Школе женских рукоделий» була заснована Центром Української Культури та Мистецтва у 2006 році. Її керівником, та творчою душею стала Андрєєва Людмила, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач з серйозним багажем знань та досвідом, свої безцінні знання, отримані від провідних майстрів клаптикового шиття, Людмила відкриває для своїх учнів. Свого часу Людмила пройшла навчання в Австрії та пройшла повний курс навчання у метра квилтинга та печворка Джинні Беєр. Але навіть сьогодні, коли випускників курсу «Азбука Печрвока» більш ніж 2 000, Людмила не припиняє вчитись всьому новому, для цього ми запрошуємо провідних митців зі всього світу в Київ, або їздимо до них!

JPEG - 55.4 kb

Для Вас, наші дорогі жінки, шлях до нових знань значно коротший, бо Вам всього-навсього потрібно прийти до нас в Школу і Ви отримаєте щедрий дар знань від Людмили та викладачів нашої Школи!
Тож, до зустрічі!
Приєднуйтесь до нашої мистецької родини!

JPEG - 96.9 kb

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?