Історія у фотографіях

Про проект

05-12-2012

Автор: Світлана Долеско

Фото – це не просто вдало спійманий момент та збережений спогад. Це –Історія Вашого Роду! Адже саме фото зберігає Пам’ять про знакові події Вашої родини та люблячих людей.

Фотостудія Центру Української Культури та Мистецтва – це Ваша унікальна можливість отримати фото, яке стане частинкою історії Вашого роду. В нашій фотостудії панує затишок, гостинність та індивідуальний творчий підхід. В теплій Пишній Світлиці, поміж унікальних українських старожитностей, Ви, в зручний для себе час, зможете вибрати для фотосесії саме те вбрання, той образ, які Вам будуть до лиця та до настрою. Результатом такої фотосесії стануть численні авторські фотографії, які стануть справжнім скарбом Вашої Родини. Окрім цього, фотосесію в нас Ви можете організувати та подарувати Вашим близьким. Вона стане унікальним подарунком до свят, а то і просто, для хорошого настрою! Не гайте часу – приходьте до нас, влаштуйте собі незабутню фотосесію!
Можливо, Ваша бабуся, мама чи тато родом з Полтавщини чи Косівщини, або Львівщини, а Ви народились в Києві, але коріння ваше – там, за багато кілометрів від столиці. І з кожним роком Вас все більше тягне туди, звідки багато років тому переїхали в пошуках кращої долі Ваші рідні.
І саме в нашій фотостудії ми створимо Вам образ, який буде близьким Вашому Серцю, адже то Ваше коріння, Ваше минуле. Бо ми маємо старовинне вбрання, віднайдене та привезене з усіх етнографічних районів нашої величної України.

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?