Статті

«В борщівському краї цвітуть вишиванки» Вересень, 2013 року

15-09-2013

Автор: Світлана Долеско

Фольклорно-мистецький фестиваль «В борщівському краї цвітуть вишиванки» вже всьоме запалав на Тернопільщині, ставши тріумфом унікальної борщівської вишиванки.

А фестиваль «Борщ-їв» вкотре скликав під свої смачні «крила» численних любителів цієї легендарної страви.
Відбулись ці два фестивалі 8 вересня 2013 року в мальовничому містечку Борщів Тернопільської області, зібравши силу-силенну гостей. Не оминули таку дивину й ми.
Аж очі розбігались від розмаїття фестивальних подій. Але ми все встигли – можете навіть не сумніватись! Неймовірною була святкова вишиванкова хода фольклорних колективів району.

Всіма барвами веселки вигравали фольклорно-мистецька палітра «Чорна борщівська сорочка – краю мого оберіг» та мистецьке дійство «Вишиванки цвітуть у Борщеві». Вражаючою стала виставка вишиванок сіл Борщівського району.

Відвідання фестивалю «Борщ-їв» стало для нас ніби мандрівкою в «Енеїду» Котляревського, з її чудовою палітрою страв та українським колоритом. То ж не фестиваль, а справжнісіньке здійснення кулінарних мрій кожного поважаючого себе українця. Борщ – то ж не просто запашна страва, то гордість нашої нації, і могутня зброя кожної української господині з підкорення чоловічих сердець.

Отож, борщові гуру зібралися на фестивалі, аби довести силу свого кулінарного вміння, та й відвідувачам своєю смакотою догодити. Всього було представлено понад 50 видів борщу.
Розкішні фестивалі, талановиті учасники, захоплені відвідувачі…Свято, як завжди, вдалося! От звідки треба брати приклад любові до своєї маленької Батьківщини, до традицій свого рідного села. Треба, аби це все жило та розквітало й надалі. Аби ми всі вклонялись талановитим рукам нашим бабусь так, як роблять це співучі мешканці Борщівського району.

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?