Архів

«Республіка Мамайщина» 21 вересня 2013 року

28-08-2013

Автор: Світлана Долеско

21 вересня 2013 року в м. Боярка (Київська обл.), в рамках святкування Дня міста вперше відбудеться Фестиваль «Республіка Мамайщина».

JPEG - 50.5 kb

Мета фестивалю - нагадати боярчанам і гостям міста про традиції та звичаї України, пробудити бажання пізнати своє коріння; ознайомити з українськими народними забавами, іграми; надати відпочинок на природі у колі цікавих людей-патріотів. В заході візьмуть участь відомі громадські діячі, письменники, музиканти, митці.

На Мамайщині буде діяти програма для дітей, молоді і дорослих. А ще працюватиме Галерея майстрів, Алея торговців та Харчевня. Відбуватиметься все у українському національному дусі. МИ докладемо усіх зусиль, аби захід пройшов весело, цікаво, а головне корисно! Запрошуємо всіх!!!

Увага-Увага-Увага! Запрошуємо до участі у Фестивалі колекціонерів, які збирають українські старожитності, а також майстрів народних промислів, які бажають провести майстер-класи для відвідувачів Фестивалю! Телефонуйте за № 063-230-52-65.

JPEG - 291.6 kb

08150 м. Боярка, вул. Хрещатик,

JPEG - 98.8 kb

145 https://www.facebook.com/groups/RepublicMamayschyna/
е-mail: M_marinka_S@bigmir.net (організатор фестивалю Мірзаєва Марина)

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?