Проекти

Історія мистецтва власноруч. Від Ренесансу до Модерну

28-08-2013

Автор: Світлана Долеско

Культурний Проект розробив особливий курс для тих, хто ніколи не наважувався бути художником, але завжди відчував інтерес до мистецтва! Чи бажаєте Ви відчути, як працювали художники різних епох? Створити копію улюбленого фрагменту, дивовижної деталі або творчу інтерпретацію? Проаналізувати композиційну та кольорову побудову, навчитись думати й сприймати, як художник?

Ви випробуєте різні техніки та дізнаєтесь, як вони виникли та як ними працювали художники. На заняттях курсу відбуватиметься вивчення історії світового класичного мистецтва в практичній формі. Ви не лише познайомитесь з особливостями певного періоду в історії мистецтва, але й довідаєтесь, як в своїх роботах трактують цей період художники наступних поколінь. Під час практичної роботи відбуватиметься обговорення шедеврів, використовуватимуться старі трактати, спогади художників. Ви зможете порівняти копії з різних творів, які робили художники наступних епох. Вашими інструментами стануть акварельні та олійні фарби, темпера, глина, олівець та перо. Ви попрацюєте в графічних та мішаних техніках, в техніках гравюри та сфумато, а також навчитесь передавати колір, форму, фактуру, об‘єм. На заняттях Ви знімете для себе завісу з таємничого процесу створення художніх робіт.

Курс складається з 12-ти лекцій, що проходитимуть щоп’ятниці протягом вересня – грудня.

Набір в групу триває протягом року. Приєднатись до лекційної програми Ви можете у будь-який час, обравши зручний формат – є можливість полекційного відвідування та повного курсу в цілому.

Кількість місць у групі обмежена – лише 12.

Попередній запис на кожне заняття є обов’язковим.

Звертайтесь до координатора курсу Тетяни Дубіч за тел.: 044 200 85 85; 095 493 04 04.

Заняття триває 2 години.

Ознайомитись з програмою курсу Ви можете на сайті Культурного Проекту

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?