Статті

Співіснування Світів 2 - 13 липня 2013 року

14-07-2013

Автор: Світлана Долеско

Виставка живопису херсонського митця Єгора Толкунова «Співіснування світів» була проведена із 2 по 13 липня 2013 року саме для тих, хто скучив за класичним живописним мистецтвом, спокійною кольоровою гамою та філософськими роздумами про вічне.

Єгор Толкунов представив на розсуд відвідувачів 26 живописних полотен, створених в різні десятиліття творчості митця, що дозволило показати непростий творчий шлях художника, його життєві та мистецькі пошуки, виважені експерименти. Виставка є своєрідним звітом майже піввікового творчого шляху майстра. Кожна з його картин – це безмежний філософський всесвіт, поєднаний із сучасним світобуттям.
Вже більше 40 років Єгор створює живописні полотна. Творчий почерк автора надає картинам присмаку неповторності. Його твори постійно експонують у галереях різних міст України. Добре відомий живописець і за межами Батьківщини.
Постійна безупинна натхненна праця, стовідсоткова віддача мистецтву, сердечна чесність з самим собою та глядачем – принципи роботи, які принесли Єгору Толкунову відомість та визнання серед мистецтвознавців, колекціонерів та просто шанувальників мистецтва.
Переглянути виставку....

Репортаж з відкриття виставки...

Книга відгуків...

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?