Статті

Мистецтво батику, або "Диво-дивнеє" 26.06-13.07.2013

01-07-2013

Автор: Світлана Долеско

Ще зовсім нещодавно, на початку липня в Центрі Української Культури та Мистецтва чарувала відвідувачів виставка робіт з батику полтавчанки Лариси Лукаш.

Варто сказати, що роботи пані Лариси є надзвичайними! Вона, ніби справжня чарівниця, наділила мистецтво батику українською душею. В її творах співають міфічні праукраїнські диво-птахи, плинуть тихою водою русалоньки, лісові квіти ніби щойно перевтілились із народної пісні в батик.

JPEG - 149.2 kb

А оті спокійні, виважені кольори так тішать око, налаштовують на роздуми про славне минуле та щасливе майбуття...

JPEG - 174.3 kb

Лариса Лукаш - майстриня, знана далеко за межами України, її мистецький стиль - легкий та неповторний.

JPEG - 222.6 kb
JPEG - 239.7 kb

Виставка була дійсно Дивом, тим дивним Дивом, якого так потребує шалений ритм сучасного мегаполісу. Тим приємніше читати відгуки відвідувачів.

Наприклад, ось цей: "Пані Ларисо. Величезне дякую за низку вражень. Ваші роботи – прекрасні! Дуже гарні кольори – аж пісенні. І нагадують багато образів – від писанок і вишивок до казок, на яких я виростала в дитинстві – такі світлі і повні якогось танцю ніби. І хочеться співати. Дякую за русалку і за птаху, за холодно-тепле Трипілля і Дерево Життя. І взагалі – за все. Сонячного вам натхнення, творіть і надалі нам на радість.

Ярослава". До цих слів із най-найкращими побажаннями приєднується й весь колектив Центру Української Культури та Мистецтва на чолі зі Світланою Долеско!

З повагою, Ольга Музиченко.

Переглянути виставку...

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?