Статті

Конкурс "Панночка МВПУ зв’язку" 28 лютого 2013 року

28-02-2013

Автор: Світлана Долеско

«Панночка МВПУ зв’язку» вже традиційний конкурс, який проводиться серед учениць усіх груп, не залежно від професії, на якій вони навчаються та курсу.

Змагання були створені для того, щоб розкрити потенційні можливості учнів, виявити творчі якості, такі як акторські, танцювальні, співочі, а також хист до малювання, створення костюмів з нетрадиційних матеріалів, художнє бачення виступів, що значною мірою допомагає майстрові та класному керівникові у подальшій роботі з групою.

Одним з обов’язкових конкурсів є – дефіле «Пані Чарівність», де дівчатка мають розкрити свою неповторність, музичність та оригінальність.

В цьому році 2 конкурс був присвячений приготуванню бутерброда під назвою «Пані Господарка», адже крім того що дівчина має бути гарною, вона ще й має добре вміти готувати, що й перевіряє цей конкурс. А журі, в свою чергу, перевіряє охайність виконання роботи, оригінальність композиції та поєднання продуктів, які використовуються.

JPEG - 131.7 kb

Третій конкурс має назву «Кращий модельєр». Перед конкурсантками ставиться задача виготовити костюм з не традиційних матеріалів, тобто без застосування тканини. В цьому році учнівським активом було вирішено створювати образ казкових героїв. Тому учасниці, отримавши свого героя, мали підготувати дефіле в тому образі, який їм дістався.

JPEG - 114.6 kb

А четвертий конкурс завжди спрямовується на виявлення таланту у конкурсанток. У 2013 році це – акторські здібності. Учениці мали спародіювати естрадного виконавця, якого вони обрали самостійно і відчути себе справжньою зіркою.

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?