Статті

Дуже плідно поспілкувались...

04-12-2012

Автор: Світлана Долеско

Для визначення основних напрямків виховання основ естетичної культури, розвитку художніх здібностей, створення умов для опанування учнями національної та світової культури, залучення молоді до художньої самодіяльності, народних промислів, виховання потреби культурного самовдосконалення зібралися у Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства педагогічні колективи освітніх закладів міста Київа.

Не зважайте на складність цього тексту. Інакше сказати ще складніше. А ось результати зустрічи дуже скоро будемо вже демонструвати.

4 грудня 2012 року на з ініціативи Управління професійно-технічної освіти та безпеки життєдіяльності навчальних закладів Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства відбулася міська методична сесія заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ м. Києва. Темою секції була «Діяльність педагогічних колективів щодо формування в учнівської молоді художньої культури, розвитку естетичних потреб і смаків».

JPEG - 102.2 kb

Першим до слова був запрошений Куришко Анатолій Костянтинович - директор Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства. Він розповів про свій трудовий шлях в училищі, про специфіку роботи, про спеціальності, з яких йде підготовка студентів та про інновації, які введені в ліцеї. Також було окреслено коло проблем, які виникають, основною з яких була проблема державного фінансування, якого на даний час немає. Проте, не зважаючи на проблеми, було зазначено, що на даний момент в ліцеї навчається більше студентів, ніж заплановано. Також під час виступу були окреслені завдання, які керівництво ліцею ставить перед собою задля того, щоб ліцей повноцінно працював, а діти отримували повноцінні знання та естетичне виховання.

JPEG - 71.2 kb

Наступною до слова була запрошена Генеральний Директор Центру Української Культури та Мистецтва Світлана Долеско. Під час виступу вона розповіла інформацію про Центр Української Культури та Мистецтва, про те, як він був заснований та напрями діяльності.

Важливим питанням, яке було підняте під час виступу було питання державного регулювання, державної політики в галузі освіти, а також прозвучала ідея того, що саме діти, які зараз навчаються у майбутньому стануть міністрами, заступниками, і на розвиток та виховання яких треба звернути найбільшу увагу. Пані Світлана зазначила, що не можна відділяти професійну освіту від культурно-естетичного виховання студентів.
Під час виступу було підняте питання того, що не завжди майстер-класи та гуртки є доступними для дітей, але в той же час і була дана відповідь та запропоноване вирішення цього питання – можна ж робити добрі справи не отримуючи матеріальної вигоди, а отримуючи духовне задоволення – від волонтерства, про яке треба розказувати студентам, наводити приклад та залучати до такої роботи. А також запросила студентів через викладачів відвідати виставки у Центрі Української Культури та Мистецтва.

Після секції відбулася змістовна екскурсія територією ліцею.

JPEG - 187.1 kb

Більше фотографій можна побачити ТУТ...

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?