Статті

Гостини святого Миколая

15-12-2012

Автор: Світлана Долеско

Інколи так хочеться казки…Справжньої, щасливої, як в дитинстві! Щоб вона хоч на кілька годин стала реальністю. Саме таку казку подарували ми всім нашим відвідувачам на ІІ Свято Новорічної Іграшки, а саме – 13 та 14 грудня 2012 року. В ці два дні, коли страшенна завірюха гостювала в Києві, в нас гостював Святий Миколай.

Живе він цілорічно в Карпатах, в своєму Маєтку, і дітки зі своїми батьками в будь-яку пору року можуть там побувати. Але ж не у всіх діток є така можливість, і навіть вільний час! Тому ми напередодні новорічних свят запросили Святого Миколая до себе, в будинок Центру Української Культури та Мистецтва. Ви вже, напевно, знаєте, що познайомились ми зі Святим Миколаєм (цю почесну місію виконує Віталій Іванович Ходан) 7 липня 2012 року, коли гуртом мандрували Карпатами. З тих пір було вирішено – Святий Миколай побуває в столиці!Аби Святий Миколай відчував себе, як вдома, спільними зусиллями й хорошим настроєм створили затишний куточок, «як вдома» - із ялинкою, теплим вогником, пухкенькими бубликами та пиріжками, пухнастими килимами й широкими лавами, щоб якомога більше гостей прийняти!
Вже із самого ранку, 13 грудня, і аж до пізнього вечора, 14 грудня, на гостини до Святого Миколая почали йти дітки – зі шкіл, дитячих садочків, з батьками, бабусями й дідусями, братиками й сестричками. Кожній дитинці Миколай приділяв увагу, вислуховував мрії та побажання, давав поради, а трохи неслухняних діточок навчав, що слід робити, а чого не можна. А ще дітки співали колядок, розповідали казки та віршики, малювали стінгазети, фотографувались на згадку про зустріч зі святим Миколаєм. І кожне малятко отримало від нього солодкий подаруночок!

JPEG - 90.9 kb

Ми ще ніколи не бачили стільки дітей водночас! Було ось приблизно так: під дверима Центру стоїть юрба діток, про щось весело перемовляють – діляться враженнями від спілкування із Миколаєм. В той же час на першому поверсі іншій юрбі дітей розповідають захоплюючу екскурсію про Свято Новорічної Іграшки. А на другому поверсі водночас проходить аж два майстер-класи. Вчимось робити солодкі ялинкові прикраси. І на третьому поверсі Святий Миколай спілкується з іншими дітками. Ось така була круговерть – гамірна, весела! Ми ніколи не забудемо мерехтливі очі тих 600 діток, які в нас побували за ці два дні. Вони були по-справжньому Щасливими, в них горіли вогники.

JPEG - 182.6 kb

Це таке щастя – мати змогу подарувати ось таку казку, яку ці всі дітки з посмішкою згадуватимуть навіть тоді, коли самі стануть мамами й татами…Щиро дякуємо вчителям, батькам, і всім-всім, хто побував на Гостинах у Святого Миколая.Величезне «Спасибі» хочемо сказати нашим сусідам – готелю «Поділ-Плаза», за те, що допоміг зробити нашу спільну казку реальністю.
Але найбільше ми вдячні Святому Миколаю за його чуйність, душевність, справедливість, за дивовижне вміння нести прекрасний настрій, віру в свої сили. І чекаємо його в гості вже в 2013 році!

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?