Архів

З 17 січня - КАЗКОВА ТВОРЧІСТЬ…. Андрія Медведєва

17-01-2013

Автор: Світлана Долеско

Три в одному: зустріч із читачами, фотовиставка та перегляд вишуканої колекції креативних книг – такий незвичний мистецький захід чекав сьогодні на відвідувачів столичного Музею Михайла Старицького. Усі ці три творчі події об’єднуються навколо однієї постаті – автора виданої за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» книги «У парі з Ангелом» - рівнянина, стипендіата фонду Андрія Медведєва.

За плечима учня Рівненської спеціалізованої школи "Центр надії" – немало здобутків, адже юний письменник також серйозно захоплюється малюванням та художньою фотографією. Казки почав складати у трьохрічному віці, і відтоді у нього назбиралося чимало оповідок, які й було упорядковано у першу книжечку автора «У парі з Ангелом». До речі, про неї хлопець уже розповідав юним читачикам, зокрема під час он-лайн зустрічі із читачами київської центральної бібліотеки імені Тараса Шевченка. І сьогодні на автограф-сесію до автора завітало також чимало читачів, з якими Андрій поділився секретами творчості.

JPEG - 248.2 kb

Ще одне серйозне захоплення Андрія – так звана «креативна книга». Це вишиті книги, книги з бурштину і книги-вертепи, які за творами хлопця виготовляють майстри. Ідеї ж щодо оформлення належать юному письменнику та його мамі. Книги існують в одному екземплярі, і їх можна також побачити у Музеї Михайла Старицького (Київ, вул. Саксаганського, 93).
Репортаж з відкриття виставки...

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?