Статті

Українська мережа культури: презентація проектів

22-05-2012

Автор: Світлана Долеско

22 травня о 15:30 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська,19) відбулася прес-конференція в рамках презентації проектів, які підтримують створення Української мережі культури. На зустрічі було представлено ідею Української мережі культури, нові можливості для культурних організацій, а також результати перших проектів – Альтернативних мистецьких путівників та міжнародного проекту “Тандема».

Участь у прес-конференції взяли: керівник програм Східного Партнерства Європейського культурного фонду Філіпп Дітахмаєр (Амстердам), директор Центру культурного менеджменту Ігор Савчак, координатор проекту зі створення Української мережі культури Оля Коцька, координатор проекту “Тандем” Божена Закалюжна.
Українська мережа культури об’єднує ініціативи культури для співпраці, творчості та обміну. На підтримку Мережі організовано декілька проектів, які посилюють незалежні організації та окремих осіб. Зокрема, Альтернативні мистецькі путівники стали результатом співпраці координаторів з письменниками, поетами, культурними організаціями та незалежними митцями, а також з мешканцями міста, які подавали ідеї та світлини, ділилися своїм баченням міста. Мистецькі путівники вже з’явились у Києві, Львові, Івано-Франківську, Херсоні, Харкові, Одесі та Донецьку.
Проект обміну менеджерів культури з України та ЄС “Тандем” представив найцікавіші результати якісно нової співпраці “тандемів” — мистецькі пошуки в різних жанрах сучасного мистецтва. На прес-конференції можна було довідатися про реалізовані проекти та нові можливості. Після представлення у Києві, презентація “Тандему” помандрує до Кишинева, де відбудеться Фестиваль Європейської культури.
Окремої уваги заслуговує унікальна мультимедійна платформа “Україна” на якій і відбуватимуться більшість презентацій. На прес-конференції було представлено ідею та різні способи використання платформи “Україна“.

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?