Статті

Фестиваль "Ліс Рук"

19-05-2012

Автор: Світлана Долеско

Перший еко-культурний фестиваль «ЛісРук» відбувся в м. Ірпінь!
19 травня 2012 року в м. Ірпінь Київської області, в ошатному парку Перемоги відбувся перший еко-культурний фестиваль «ЛісРук», який зібрав навколо себе численних гостей, які захоплюються українською та світовою культурою, яким небайдужа екологічна ситуація в Україні. Словом, 19 травня було людно, весело, повчально!

Організатори фестивалю — ініціативна група «Лісова брама», Відділ культури та туризму Ірпінської міської ради. Активну інформаційно-дружню підтримку фестивалю «ЛісРук» надав Центр Української Культури та Мистецтва.
Фестиваль «ЛісРук» — це молодіжний еко-культурний захід, в рамках якого лунала народна та сучасна українська музика, можна було помилуватись світовими традиціями танцю, зокрема, запального ірландського та звабливого східного.
Гості фестивалю, відвідавши цікаві майстер-класи, оволоділи новими знаннями із декоративно-прикладного мистецтва, фотографії, екології, психології, танцю.
Сонячна погода додавала хорошого настрою, а насичена програма – цікавості в очах та веселих посмішок.
Приємно, що фестиваль відвідало багато родин із дітками.
Сміливо можна сказати, що фестиваль «ЛісРук» — справжнє родинне свято! Вітаємо організаторів із успішно проведеним заходом, та бажаємо натхнення в реалізації подальших, не менш цікавих проектів!!!

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?