Партнери

Творче об`єднання професійних художників Закарпаття

20-01-2012

Автор: Світлана Долеско

Створене в 1990 році, Творче об’єднання професійних художників Закарпаття поєднує в своїй діяльності реалістичний живопис, графіку, скульптуру, декоративно-ужиткове мистецтво.

Керівником Об’єднання є заслужений художник України Василь Брензович. До об’єднання входять такі художники, як Дуб В.І., Слободський В.В., Слободська Л.О., Левадська Е.Р., Левадський Г.З., Брензович А.В., Брензович В.В., Глущук С.С., Івановчик І.І., Сірко В.І., Малеш М.П., Малеш О.Ю., Товт Р.Й., Попович В.А., Федяєв О.О., Боршош-Літун Л.Ф. та інші митці. Термін «Закарпатська школа живопису» міцно увійшов до лексичного арсеналу сучасних критиків та мистецтвознавців. Особлива аура європейськості і високого професіоналізму означує цю регіональну школу завжди і всюди. Спільною творчою платформою для художників є патріотизм та відданість пленерному живопису. Якнайкраще сказати про любов до рідного краю, до природи та людини можна за допомогою пензля, натхнення та вірою в добро.

Спільні проекти:

25 січня – 24 лютого 2012 року – виставка «Зима прийшла», будинок Центру Української Культури та Мистецтва
Переглянути виставку...
Репортаж з відкриття виставки...

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?