Статті

Мистецтво щирого кохання

13-02-2012

Автор: Світлана Долеско

Кохання не має національних кордонів. Напередодні Дня Всіх Закоханих ми зібрали гостей на святкову акцію «Мистецтво Щирого Кохання», щоб наповнити День Святого Валентина неповторним українським колоритом, любовними нотками нашого фольклору, адже він славиться хвилюючими творами про кохання, сповненими найщиріших людських почуттів.

Всі, хто прийшов, отримали свій заряд любові та натхнення, якими ми готові ділитися із усіма небайдужими до себе, оточуючим та життю взагалі. А таких, ми знаємо, більшість!
При вході гостей зустрічав фолк-гурт «Веселий ярмарок».

JPEG - 318.7 kb
JPEG - 194.3 kb

Вечір проджовжив голова Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський. Він прочитав лекцію (яка згодом перейшла в діалог, а потім і у дискуссію) «Основи родини».
Хоча слово «лекція» і не обіцяла чогось феєричного, але все виявилося настільки цікаво, що закінчувати не хотілось ані лектору, ані слухачам…

JPEG - 233.5 kb
JPEG - 285.2 kb

А після всього ми провели одночасно три майстер-класи, де кожен зміг реалізувати свою фантазію та докласти до цієї реалізації власні руки.

JPEG - 211 kb
JPEG - 206 kb
JPEG - 185.9 kb

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?