Афіша

«Твій ідеальний ЕКО Дім»

03-04-2017

Автор: Лукашук Марія

Виставка студентських проектів у межах Всеукраїнського Конкурсу для майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників
6 – 17 квітня 2017 р.

Місце проведення: другий поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва
(м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа», тел. 044-425-12-66).

Організатор: компанія REHAU.
Партнери проекту: Центр Української Культури та Мистецтва; міжнародний аеропорт «Бориспіль», «Міжнародні Авіалінії України», фамільна друкарня HUSS, газета «Ділова Столиця», журнал САЛОН, Національна Спілка Архітекторів України.

Протягом трьох місяців у 2016 р. студенти зі всієї України створювали проекти на тему ЕКО будинків. Необхідно було розробити 3D модель ідеального ЕКО дому, використовуючи сучасні та енергоефективні технології, інноваційні рішення та ідеї, а також труби REHAU. Студенти могли створити або комп’ютерну версію будинку, або оригінальну 3D модель.

Експертне Журі, до складу якого увійшли Йорх Еберхардт (REHAU Австрія), Клаус Гольвіцер (REHAU Німеччина), Максим Солоненко (REHAU Україна), Юлія Берге (REHAU Україна), Анна Кравченко (REHAU Україна), Андрій Пашенько (архітектурна майстерня А. Пашенько), Костянтин Кожемяка (фамільна друкарня HUSS), обрало 30 півфіналістів, чиї роботи були представлені на виставці в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» з 8 грудня 2016 р. до 8 березня 2017 р.

Із 30 півфіналістів було обрано 8 переможців. Двоє за результатами голосування на сторінці Внутрішніх Інженерних Мереж REHAU в мережі «Faceвook» (комп’ютерна модель та оригінальна 3D модель) та 6 – за результатами голосування Експертного Журі (перше, друге та третє місце в двох категоріях).

Переможці, в залежності від місця та категорії, отримали планшети, фітнес-трекери та сертифікати на навчання німецькій мові у Гете Інституті (Україна). Два переможці отримали можливість стажування в компанії REHAU Україна. А трьом переможцям вручили Grand Prix – експонування роботи учасника Конкурсу в головному офісі REHAU в Німеччині.

Від офіційного партнеру, авіакомпанії «МАУ», був вручений «Приз глядацьких симпатій» – авіаквиток до Німеччини в обидні сторони економ класом.

Для даного проекту відомий український скульптор Олег Пінчук створив спеціальну експозицію з труб REHAU, демонструючи тим самим, що мистецтво всюди і навіть використовуючи інженерні системи можна створити витвір мистецтва та новий шедевр.

Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Інженерних Систем компанії REHAU: «Ми щиро вдячні всім учасникам за їхні цікаві проекти та ідеї, натхнення та бажання творити і мислити нестандартно, виходити «за рамки». Ми раді, що в Україні багато талановитої молоді. Це значить, що в нас є надія на краще майбутнє, на зміни та створення принципово нової держави з новими правилами та законами. Ми сподіваємося, що наші конкурси хоч трохи допомагають молоді на її тернистому шляху у розкриті здібностей та талантів. Ми плануємо і в майбутньому проводити конкурси для студентів та дітей та створювати нові креативні проекти».


Куратор проекту:

Юлія Берге, Yuliya.Berge@rehau.com, +38 050 357 34 10
З деталями Конкурсу Ви можете ознайомитися на сайті http://www.rehau.ua.

JPEG - 138 kb
«Твій ідеальний ЕКО Дім», 6 – 17 квітня 2017 р.
«Твій ідеальний ЕКО Дім», 6 – 17 квітня 2017 р.

Додати коментар


Forum sur abonnement

Коментарі до статті можуть залишати тільки зареєстровані користувачі сайту, скористайтесь, будь ласка, посиланнями нижче для того щоб залишити свій коментар.

Подключениерегистрациязабыли пароль?