Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

about exib

  • date exib 23 juin 2016 10:54

Станьте мистецтвознавцями-експертами !

Провідний європейський мистецький ВУЗ, який знаходиться в серці Києва – на території Києво-Печерської лаври !

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв єдиний в Україні державний вищий навчальний заклад, що за результатами рейтингу ЮНЕСКО в 2016 році посів Перше місце серед вищих навчальних закладів у галузі культури.

Запрошуємо тебе на навчання за спеціальністю « Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація », (спеціалізація « Мистецтвознавець-експерт » та « Мистецтвознавець-експерт, фахівець галерейної справи) ».
До того ж, є можливість безкоштовного навчання !

Час плине, новий світ вимагає нової генерації фахівців у сфері культури і мистецтв, і саме ви, студенти-випускники академії представите нашу країну у світі як гідну для традицій європейського та світового мистецтва.
Хто такий мистецтвознавець-експерт і в чому сенс здобуття цієї освіти ? Саме мистецтво показує людині, що таке прекрасне. А мистецтвознавство вчить професійно розумітися на прекрасному. Вибираючи цей шлях у житті та отримуючи професію, де практично все пов’язане з вишуканим та естетичним, людина стає благородною. Де працювати ? Не питання ! Арт-ринок в Україні тільки просинається, тому ті, хто має фахову освіту потрібні у мистецьких колах.
Студенти кафедри мистецтвознавчої експертизи працевлаштовуються на посади : Керівників працівників апарату центральних органів державної влади ; Виконавчих директорів Фондів ; Генеральних директорів програм ; Голів секції (творчих) ; Головних адміністраторів ; Головних зберігачів фондів ; Головних мистецтвознавців ; Головних редакторів творчих об’єднань ; Голів державної комісії (бюро) ; Голів комісії ; Головних експертів, експертів (органи внутрішніх справ) ; Головних художників (реклама) ; Начальників відділу (з реклами, зв’язків з громадськістю) ; Прес-секретарів ; мистецтвознавців (образотворче, декоративно-прикладне мистецтво) ; аукціоністів (ліцитаторів), оцінювачів-експертів.
Як бачите, палітра яскрава : і держструктури, і наука, і приватна арт-сфера.
А тепер кілька слів про викладачів. Високопрофесійні фахівці кафедри формують зі студентів особистостей та лідерів із власною громадянською позицією, вчать вільно мислити та вміти застосувати професійні уміння й навички. Навчальний процес спеціалізації забезпечують доктори та кандидати мистецтвознавства, що є членами Міжнародних творчих спілок, організацій з експертної діяльності, оцінки культурних цінностей, співробітниками Міністерства культури України, Державної митної служби України, Експертної служби МВС України, галерейних, музейних та аукціонних установ в Україні та за її межами.
Практика для студентів – тільки у провідних музеях та мистецьких центрах, як-то Центр Української Культури та Мистецтва, Національний художній музей України, Експертна служба Міністерства внутрішніх справ України та інші
Детальну інформацію щодо вступу та розкладу занять ви можете отримати на кафедрі мистецтвознавчої експертизи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Контактні дані :
Телефони :
099–148–51–78 ; 098 –715–58–67 ;
E-мail : [email protected]
Адреса кафедри мистецтвознавчої експертизи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв :
м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 18, ауд.28 ;
ст. м. « Арсенальна » (вихід з метро в бік Мистецького Арсеналу)
Офіційна сторінка в інтернет-мережі : httt ://www. nakkkim.edu.ua

Станьте мистецтвознавцями-експертами !
Станьте мистецтвознавцями-експертами !
Станьте мистецтвознавцями-експертами !
Станьте мистецтвознавцями-експертами !
Станьте мистецтвознавцями-експертами !

see also

Відкриття третьої всеукраїнської виставки-конкурсу « Ukrainіаn art is the Best »

27 octobre 2016

Святий миколай вже в засніженому Києві !

13 décembre 2012

Розмова про сьогоднішній і завтрашній день Книги

1er octobre 2015