Статті

Родинний центр «Мамаї»

17-01-2012

Автор: Світлана Долеско

Родинний центр «Мамаї» розпочав свою діяльність півтора роки тому. Розвиваючись на ґрунті народної культури Хотівські Мамаї шукають свій творчий та національний код у широкому спектрі видів мистецтв.
Малювання та гончарство, ліплення і розпис на склі, соломоплетіння і писанкарство, мистецтво козацького бойового звичаю, дитяча анімація, автентичний спів, народні дитячі ігри та традиційні танці.

Завдяки особливим творчим проектам не лише для дітей, а й для сільських родин відбувається відновлення забутих родинних цінностей та передачі вмінь, знань і духовних істин природнім шляхом від покоління до покоління.
На виставці «Святий Миколаю, прийди до нас з Раю» представлені роботи образотворчої студії дітей віком від 4 до 11 років. Керівник студи Оксана Денисевич надає особливу творчу свободу маленьким митцям, бо кожна дитина має творче джерело, яке саме народжує. Немає вчителів, немає впливу — дитина стає вільною і починає жити на листочку паперу. Малюнок є і пізнанням, переживанням, завдяки якому дитина стає митцем власного світу.
У мезеї також виставили свої роботи студенти Київського коледжу легкої промисловості.
Хто б що не казав, а молодь у нас творча та креативна…

Додати коментар


Форум за підпискою

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Якщо ви ще не зареєстровані, ви можете зареєструватися

Подключениерегистрациязабыли пароль?