Статті

Олеся Вершигора

21-10-2016

Автор: Дарина Реготун

Життя – це таємниця, несподіванка і відкриття самого себе. Тому хочеться розгадати всі головоломки. Ніколи не знаєш, що чекає тебе завтра. Так і Олеся Вершигора, в прагненні знайти своє покликання, купила звичайнісінькі спиці, взяла нитки та почала в’язати.

Усі ми впевнені, що краще жити спокійним життям, уникати конфліктів та прагнення до самовдосконалення за принципом «Моя хата скраю – нічого не знаю». Олеся ж думає абсолютно інакше. Вважає, що немає нічого страшного в тому, що людина виходить зі своєї зони комфорту. Вона все-одно продовжує займатись улюбленою справою і це дає їй змогу розвиватись і мати успіх. Вона впевнена, що за межами звичного комфорту – цікавіше! Це дає багато можливостей.

Олеся обожнює створювати стильні та практичні речі не лише для себе та рідних, а і для інших людей. У такий спосіб вона дарує тепло і затишок всім охочим. Її вироби дарують людям тепло, радість та ласку.

Олеся разом зі своєю колегою, Інною Феденко, заснувала унікальний простір для в’язання «Knitting Space», де всі охочі можуть навчитись цьому виду мистецтва, показати свої вміння, відпочити в затишку, знайти однодумців та бренд аксесуарів для в’язання «Sunny Onion».

JPEG - 870 kb
Майстер: Олеся Вершигора. Фото з експозиції Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь» 2016
Майстер: Олеся Вершигора. Фото з експозиції Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь» 2016

Олеся Вершигора – куратор та учасниця Всеукраїнської виставки «Тепла осінь». Вона зуміла об’єднати митців, для яких в’язання – не просто хобі, а стиль життя.
Адже це сміливий та перспективний проект з унікальними майстрами, кожен з яких має свою аудиторію. На думку Олесі, експозиція дала їй унікальний досвід, можливість познайомитись та поспілкуватись з прекрасними людьми.

Олеся Вершигора бажає учасникам виставки в’язати унікальні речі, не схожі на інших, не копіювити їх із картинок, а культивувати в собі свій стиль, щоб здивувати всю Україну наступного року, під час Другої Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь».

Олеся Вершигора бере участь у конкурсі «Моя в’язана мрія», який триває в межах виставки "Тепла осінь". Переможця з-поміж учасниць оберете ви, відвідувачі, шляхом голосування.
Будь ласка, підтримайте учасницю під номером "43" та подаруйте їй перемогу!

Проголосувати можна до 27 жовтня включно.
Як це зробити? Завітати на "Теплу осінь" до Центру Української Культури та Мистецтва, за адресою:
вул. Хорива, 19-В.
Умови голосування можна дізнатись в адміністратора, на першому поверсі Центру, або ж у доглядачів 2-го та 3-го виставкових поверхів.
А вже 29 жовтня о 15:00 ми оголосимо переможців, які отримають багато кілограмів пряжі:)!

Виставка відкрита для відвідування до 29 жовтня за таким графіком:
Пн-пт - з 10:00 до 19:00;
Сб-нд - з 10:00 до 18:00.

Додати коментар


Форум за підпискою

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Якщо ви ще не зареєстровані, ви можете зареєструватися

Подключениерегистрациязабыли пароль?