Найголовніше

«Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву» Відкриття виставки

19-05-2017

Автор: Лукашук Марія

Виставка, присвячена науковій та мистецькій діяльності Ірини Свйонтек, відомої дослідниці вишивки, відкрилась 18 травня в Центрі Української Культури та Мистецтва.

Майстри вишивки, представники мистецьких інституцій, викладачі та студенти з різних куточків України завітали на це свято. Відбувся захоплюючий показ автентичного одягу Гуцульщини від ГО «Всеукраїнська Академія Автентики» та показ сучасного одягу за відтвореними зразками узорів Ірини Свйонтек від Майстерні «Любава».

Увазі гостей було презентовано відеофільм про Ірину Свйонтек, Берегиню вишивки Прикарпаття і Карпат. Вітали пані Ірину Світлана Долеско, Генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва; Інна Залізнюк, президент ГО «Всеукраїнська Академія Автентики»; майстри із Західної України.

Під час виставки, до 17 червня, можна буде придбати календарики, листівки, сумки, чашки з зображенням взірців вишивки, які дослідила Ірина Свйонтек. Також у нашій Крамничці ви знайдете фундаментальні мистецькі альбоми вишивки, автором яких є пані Ірина. Частина коштів, отриманих від продажу, ідуть на оплату авторського гонорару Ірині Свйонтек.

А в суботу, 20 травня, на виставці можна буде поспілкуватись із пані Іриною, взяти автограф на згадку про зустріч з унікальною дослідницею автентичної української вишивки.

JPEG - 756.3 kb
Відкриття виставки «Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву», 18 травня 2017 року
Відкриття виставки «Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву», 18 травня 2017 року

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Додати коментар


Форум за підпискою

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Якщо ви ще не зареєстровані, ви можете зареєструватися

Подключениерегистрациязабыли пароль?