Статті

Фестиваль "Ліс Рук"

19-05-2012

Автор: Світлана Долеско

Перший еко-культурний фестиваль «ЛісРук» відбувся в м. Ірпінь!
19 травня 2012 року в м. Ірпінь Київської області, в ошатному парку Перемоги відбувся перший еко-культурний фестиваль «ЛісРук», який зібрав навколо себе численних гостей, які захоплюються українською та світовою культурою, яким небайдужа екологічна ситуація в Україні. Словом, 19 травня було людно, весело, повчально!

Організатори фестивалю — ініціативна група «Лісова брама», Відділ культури та туризму Ірпінської міської ради. Активну інформаційно-дружню підтримку фестивалю «ЛісРук» надав Центр Української Культури та Мистецтва.
Фестиваль «ЛісРук» — це молодіжний еко-культурний захід, в рамках якого лунала народна та сучасна українська музика, можна було помилуватись світовими традиціями танцю, зокрема, запального ірландського та звабливого східного.
Гості фестивалю, відвідавши цікаві майстер-класи, оволоділи новими знаннями із декоративно-прикладного мистецтва, фотографії, екології, психології, танцю.
Сонячна погода додавала хорошого настрою, а насичена програма – цікавості в очах та веселих посмішок.
Приємно, що фестиваль відвідало багато родин із дітками.
Сміливо можна сказати, що фестиваль «ЛісРук» — справжнє родинне свято! Вітаємо організаторів із успішно проведеним заходом, та бажаємо натхнення в реалізації подальших, не менш цікавих проектів!!!

Додати коментар


Форум за підпискою

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Якщо ви ще не зареєстровані, ви можете зареєструватися

Подключениерегистрациязабыли пароль?