Афіша

«Чарівні художники Києва та України»

14-06-2017

Автор: Лукашук Марія

21 червня – 7 липня 2017 року.
Відкриття – 21 червня о 18:00

Організатор: Лада Лузіна, письменниця.
За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Місце проведення: другий поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа», тел. (044) 425-12-66).

Київ – чарівне Місто, Столиця Віри та Столиця відьом. А Україна – чарівна країна, де, починаючи від великого Миколи Гоголя, мало хто з письменників не доторкнувся до містики й чудес.
Не виняток і наші художники! Саме тому до експозиції увійдуть більше 30 художніх творів на тему української містики. Одначе всі вони – щирі, добрі на надзвичайно колоритні!

Також під час проекту «Чарівні художники Києва та України» (до речі, приуроченому древньому святу Івана Купала), будуть і дівочі гадання, і русалки-мавки, і лісовички, і, звісно ж, знамениті київські відьми, які ніби й досі витають над Андріївським узвозом, додаючи йому містики. Тут оживуть містичні будівлі Міста, і чарівний Кіт, що гуляє пам’ятками Києва… А ще відбудуться творчі зустрічі з художниками-учасниками та лекція-презентація від Лади Лузіної! Аби дізнатись графік заходів під час виставки – стежте за анонсами сайту www.dolesko.com.
Звісно, будуть й інші чудеса, а які – дізнаєтеся згодом!

Ласкаво просимо відвідати виставку,
вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.
Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В (ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал), www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@dolesko.com.

JPEG - 63.9 kb
Виставка «Чарівні художники Києва та України», 21 червня – 7 липня 2017 р.
Виставка «Чарівні художники Києва та України», 21 червня – 7 липня 2017 р.

Додати коментар


Форум за підпискою

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Якщо ви ще не зареєстровані, ви можете зареєструватися

Подключениерегистрациязабыли пароль?