РОДИННО-СОЦІАЛЬНІ

Про проект

Родина, в якій панує щастя – найміцніший фундамент нашого суспільства.
Чим більше буде таких родин, тим сильнішою ставатиме Україна.

детальніше

СВЯТО ВРОЖАЮ

СВЯТО ВРОЖАЮ – щорічний виставково-мистецький проект, створений задля презентації досягнень унікального українського етнокоду, що складається з багатства нашої природи й таланту українських митців. Кожен із 8750 відвідувачів навчився ідентифікувати з-поміж витворів мистецтва саме ті, які споконвіку створювались поколіннями наших пращурів.

детальніше

БІСЕР: ВЧОРА. СЬОГОДНІ. ЗАВТРА

БІСЕР: ВЧОРА. СЬОГОДНІ. ЗАВТРА - щорічний проект. Створений з метою популяризації українського бісерного мистецтва, підтримки українських майстрів, які презентують національні традиції роботи з бісером, представлення світових традицій мистецтва роботи з бісером. Протягом 3 років близько 10 тисяч дорослих та малих відвідувачів дізнались про історію бісеру, захоплювались старовинними та сучасними бісерними виробами, вивчили техніки роботи з бісером, створювали вироби з бісеру, які стали родинними реліквіями.

детальніше

СОНЯЧНИЙ ВЕЛИКДЕНЬ

Сонячний Великдень - щорічний проект, в рамках якого відбуваються заходи, спрямовані на збереження й популяризацію українських великодніх традицій, шляхом підтримки народних майстрів, залучення родин до вивчення звичаїв та духовної спадщини українського народу,

детальніше

СВЯТО НОВОРІЧНОЇ ІГРАШКИ

Свято Новорічної іграшки - щорічний проект. В основі проекту - поєднання виставки приватних колекцій новорічних іграшок та циклу майстер-класів з їх виготовлення, з метою започаткування сімейних новорічних традицій. Щорічно у проекті беруть учать понад 5000 відвідувачів.

детальніше